pestujeme pre Vás jahody


Kniha návštev

Dátum: 01.06.2017

Vložil: Zuzana

Titulok: Prihlásenie?

Dobrý deň. Je nutné sa nejakým spôsobom prihlásiť na určitý termín alebo môžno prísť neohlásene? Samozrejme s vedomím informácií o spustení samozberu? Ďakujem za info.

—————

Dátum: 03.06.2017

Vložil: Szorad

Titulok: Re:Prihlásenie?

Prepáčte za neskore reagovanie ,objednavat sa netreba len si zavolať ohľadom otvarania.

—————

Dátum: 30.05.2017

Vložil: zuza

Titulok: otvaracia doba

Zdravím, prosím Vás do koľkej máte každý deň otvorené?

—————

Dátum: 30.05.2017

Vložil: Szorad

Titulok: Re:otvaracia doba

Dobrý deň, snažíme sa včas informovať tu na stránke dokedy sme tu, pri každom zbere je to individuálne závisí od počtu záujemcov .

—————

Dátum: 28.05.2017

Vložil: Jana

Titulok: Jahody

Dobrý deň, radi by sme prisli tento rok na samozber.chcem sa informovať ako je to s postovanim vašich jahôd. Je to štandardná výsadba, hnojenie , postreky alebo využívate,,ekologickejšie ,, systemy. Ďakujem vopred

—————

Dátum: 29.05.2017

Vložil: Szorad

Titulok: Re:Jahody

Dobrý deň, nepestujeme bio jahody.

—————

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Smitha617

Titulok: John

Today, while I was at work, my sister stole my apple ipad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone! dedgbkgcebkefbdg

—————

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Bagamér Káenték

Titulok: Re:John

A fiam, de te túl buta fiú. Téged igazán őszinte sajnálattal fáj, amit a szíved illetlen. Még anya és apa már ilyen hülye? Vagy a szomszédok? A szörnyen hülye ... és eszik egy almát, és menj haza már. Hogy buta fiú ... szégyen neki.

—————

Dátum: 13.06.2016

Vložil: Jozef Forro

Titulok: tip na obohatenie stranky...

Dobry den, mozno by bolo fajn supnut sem na stra naj recept na dzem, lekvar, marmeladu ? Niekto, kto ma odskusanych uz vela sposobov a nasiel najlepsi (aj s popisom, preco zavarat prave tak)... Ako pomocka pre ostatnych, hlavne pre tych, co len zacinaju so zavarim. ;-)

—————

Dátum: 09.06.2016

Vložil: Ada

Titulok: Zber

Dobrý deň, ako každoročný zákazník chcem pochváliť kvalitu jahôd sú výborné a krásne (boli sme oberať 8. 6.) Tento rok nám trochu prekážala burina medzi radmi, ale jahody to zatienili.... Ďakujeme a tešíme na budúcoročný zber!

—————


Kniha návštev

Kniha návštev